Autokomisy | Car-Audio, głośniki

głośnik

Civic Honda EJ9

W trakcie budowy....

civic1.jpg

.

civic07.jpgWycinając plastikowy kosz terzeba zwrócić uwage by nie wyciąć górnego mocowania tapicerki gdyż będzie dało się je wykorzystać po podłożeniu podkładki pod łepek wkręta.
civic06.jpg


Należy też zwrócić uwagę na szczeliny w które wchodzą zatrzaski mocujace fabryczną maskownicę. Zatrzaski te trzymaja od zewnętrznej strony tak wiec wewnętrzną można wyciąć tam gdzie trzeba.

civic_05.jpgWycięty kosz.
civic_01.jpgZ blachy trzeba wyjąc dwa dolne plastikowe kołki w które były wkręcane wkręty mocujące tapicerkę zapobiegnie to odstawaniu dystansu od blachy, górny kołek zostawiamy bo będzie on wykorzystany.
civic_03.jpg

Tapicerka bedzie teraz zamocowana w dwu punkatach górnym fabrycznym i dodatkowym wkrętem w dolnej przedniej części.
Taki sposób montażu jest to jednak wystarczający gdyż głośnik nie będzie jej obciażał bo będzie zamontaowany na dystansie z MDFu bezpośrednio do blachy.

civic09.jpgKostka MDFu przez którą przechodzi wkręt mocujący tapicerkę ma to na celu zwiększenie sztywności mocowanej tapicerki.
civic_02.jpgPrzed przykręceniem głośnika należy sprawdzić czy jego płytka zaciskowa nie będzie dotykać do blachy problem ten nie występuje przy głośnikach Powerbassa.seri S-6C jak i L-6C.

Specyficzny sposób montażu w tej wersji hondy civic wynika z checi uniknięcia widocznych zmian w tapicerce oraz przerabiania mocowania fabrycznej maskownicy .
Zastosowanie dystansu pasującego na fabryczne otwory mocujące wymagało by wycięcia całego kosza i zatrzasków z maskownicy oraz powstanie problemu z montażem tapicerki do blachy i maskownicy.

.

Uwaga kupując głośniki w naszym sklepie dystanse otrzymasz w promocyjnej cenie, możesz je mieć nawet od 1zł!


Bardzo dobrze pod względem dzwięku jak i bezproblemowego montażu w civicu sprawdzają się głośniki Powebassa seria S6-C i L6-C.